Fronius Kaynak Bülteni  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
 
/ Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging
fronius-logo_150px.png
 
  KAYNAK BÜLTENİ  
  YENİ YILA TIG KAYNAĞI İLE BAŞLA  
 
 
Değerli Okuyucumuz,

Sizi 2020 için ilk sıcak başlığımız olan TIG kaynak dünyasına götürelim. Bu özel kaynak işleminin neyi gerektirdiğini ve hangi uygulamalar için uygun olduğunu keşfedin.

Ve hepsi bu kadar değil: Metal için 3D baskıdaki yeni gelişmeler hakkında bilgi edinin ve 155'in üzerinde teknik kaynak terimi içeren yeni çevrimiçi ansiklopedi kıvamındaki Kaynak Wiki'mizi ziyaret edin!

Mutlu okumalar,

Fronius Kaynak Teknolojileri
pw-nl-teaser-was-ist-wig.jpg
 
TIG KAYNAĞI NedİR?
 
Boru hattında ve konteyner yapımında veya havacılık endüstrisinde olsun, Tungsten Inert Gaz Kaynağı (TIG kaynağı), maksimum kalite ve sıçramasız kaynak dikişleri gerektiren herhangi bir uygulamada kullanılır. Bu kaynak işleminin nasıl çalıştığını ve tungsten elektrodun rolünü bizimle keşfedin.
 
Daha fazla bilgi için tıkla!
pw-nl-teaser-in-love.jpg
 
JustIn MerrIll'IN HİKAYESİ: AŞIK OLDUM!
 
Las Vegas'ta yaşayan Justin Merrill, uzun yıllardır kaynak sistemlerini test ediyor ve bunu hassas ve objektif bir şekilde yapıyor. 

Kaynak makinelerimiz, Fronius MagicWave 230i ve TransSteel 2200'e hayran kaldığından bahsediyor: "Bu makineler yüzüme bir gülümseme getiriyor" diyen Justin'nın ürün testleri hakkındaki deneyimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
 
Hikayeye git!
pw-nl-teaser-waam.jpg
 
METAL İÇİN
3D BASKI
 
CMT ile tel eklemeli üretim yöntemleri (WAAM) çeşitli sektörlerde büyük ilgi uyandırmaktadır. Özellikle prototip yapımında, katmanlar oluşturarak ark temelli üretimin olumlu bir gelişme olduğu kanıtlanmıştır. Üretilen bileşenlerin kalitesini belirlemede anahtar faktör kaynak işlemidir: Soğuk Metal Transferi WAAM için tüm koşulları etkin bir şekilde yerine getirir.
 
Daha fazla bilgi için tıkla!
magicwave_560x265px_playbutton.jpg
 
MagIcWave: TIG Kaynak SİSTEMİ
 
Alüminyum, otomotiv endüstrisinin yanı sıra yiyecek ve içecek sektörlerinin de anahtarıdır. Burada birçok dikiş, elle kaynak yapılır ve gerekli dikiş kalitesini sağlamak için TIG kaynak işlemi kullanılır. Fronius'un MagicWave TIG kaynak sistemi, kullanım kolaylığı nedeniyle çok etkileyicidir.
 
Daha fazla bilgi için tıkla!
pw-nl-teaser-welding-wiki-en1.jpg
 
WeldIng WIKI - KAYNAKÇI ANSİKLOPEDİSİ
 
Sıkışma etkisi, krater çatlaması, ters polarite ateşlemesi - kaynak dünyasından sayısız terime aşina mısınız? Fronius, kısa süre önce kaynakla ilgili tüm terimleri içeren ve kaynak teknolojisine ilgi duyanlar için benzersiz bir çevrimiçi ansiklopedi başlattı: Welding Wiki
 
Welding Wiki için tıkla!
 
  icon_facebook.png     instagram.png     icon_twitter.png     icon_linkedin.png     icon_youtube.png     icn_fronius_blog_242x242.png  
 
 
Künye
 
Veri koruma
 
Haber bülteni almak istemiyorum
 
Haber bültenini yönlendirmek istiyorum
 
© 2019 Fronius International GmbH