Weld Informed: Fascination Welding!  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
 
/ Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging
fronius-logo_150px.png
 
  WELD INFORMED  
  Dvojnásobná svařovací síla!  
 
 
Milí čtenáři,
 
jistě jste někdy slyšeli o synchronizovaném plavání. A co takhle „synchronizované“ svařování? Možná vás zajímá, jak to celé funguje – dokonale synchronizované oblouky vysokovýkonného svařovací systému TPS/i Twin Push, který přináší vylepšení svařovacího procesu a perfektní výsledky. Pro uživatele to znamená vyšší odtavný výkon, vyšší rychlost svařování a díky nižším nákladům na dokončovací práce také vyšší efektivitu ve výrobě.

Hezké čtení vám přeje

Tým Fronius Weld Informed
 
nl-aug19-twin-push-video.jpg
 
hlavní téma: TPS/i Twin Push
 
Vysoce výkonný procesor svařovacího zdroje TPS/i zlepšuje synchronizovaný tandemový proces TWIN Push. Tento proces je ještě stabilnější a spolehlivější a vyšší přemostitelnost spár navíc šetří uživateli čas potřebný na přípravu dílu. Také dokončovacích prací je méně, protože přesná regulace svařovacího procesu umožňuje kontrolované uvolnění kapky a nízký vnos tepla do dílu a tím poskytuje výsledky s minimálním rozstřikem a minimální deformací. 
Systém TPS/i TWIN Push nabízí nové varianty procesu a regulace: PMC (Pulse Multi Control) TWIN se vyznačuje krátkým, zaostřeným pulzním obloukem a tím zajišťuje lepší průvar a vyšší rychlost svařování.
 
Zjistěte více o výhodách TPS/i Twin Push
Mezinárodní strojírenský veletrh 2019
 
/ zveme Vás k návštěvě naší expozice v pavilonu G2, stánek 13
/ letos představíme TPS/i Steel Edition, Twin Push a TPS 600i
/ ve středu 9. října proběhne autogramiáda Davida Vršeckého, mistra Evropy tahačů 
/ na viděnou v říjnu v Brně
 
Pozvánka
 
nl-aug19-tandem-blog.jpg
 
CO JE TO TANDEMOVÉ SVAŘOVÁNÍ?
 
Seznamte se s nejnovějším milníkem v historii svařování elektrickým obloukem: s tandemovým svařováním! Hlavním zaměřením tohoto svařovacího procesu je dosažení dokonalé kvality svařování a vysoké produktivity.
Více informací k výhodám tohoto procesu, a obory, se uplatňuje, naleznete v odpovědích na našem blogu.
 
Článek na blogu (v AJ)
 
 
nl-aug19-us-schweissprofi.jpg
 
EXPERTI Z USA na návštěvě v rakousku
 
Výjimečná návštěva napříč všemi obory: 11. dubna představila společnost Fronius inovativní novinky ze svého širokého produktového portfolia. Na setkání přijeli nejen dealeři společnosti Fronius, ale také 3 američtí experti na sociální média věnující se tématice svařování.
Jaká byla odezva a splnila se očekávání všech účastníků?…
 
Článek zde (v AJ)
 
nl-aug19-schweissversuche.jpg
 
NALEZENÍ INDIVIDUÁLNÍCH SVAŘOVACÍCH ŘEŠENÍ
 
Společnost Fronius disponuje rozsáhlým know-how při realizaci svařovacích řešení. Společně se svými zákazníky řešíme také obtížné a složité svařovací úkoly a poskytneme vám dokonale sladěné systémy a prvotřídní servis od jednoho výrobce – od plánování a vývoje přes uvedení do provozu a školení až po údržbu a servis. 
 
Více informací o svařovacích pokusech
nl-aug19-weldcube-premium.jpg
 
správa dat s weldcubem
 
WeldCube nabízí podporu v podobě různých řešení pro malé i velké podniky prostřednictvím propojených svařovacích systémů Fronius. Výhody softwaru jsou spatřovány zejména v centrální dokumentaci s automatickým vyhodnocením a analýzou, úsporou času a nákladů díky optimalizaci a usnadnění práce, zpětná vysledovanost a transparentnost na úrovni dílů.
 
Více informací o WeldCube Premium
If you want to contact us, please consult our Fronius Weld Informed Team.
 
 
  icon_facebook.png     instagram.png     icon_twitter.png     icon_linkedin.png     icon_youtube.png     icn_fronius_blog_242x242.png  
 
 
Tiráž
 
Ochrana dat
 
Odhlásit Newsletter
 
Přeposlat Newsletter
 
© 2019 Fronius International GmbH