Weld Informed: Fascination Welding!  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
 
/ Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging
fronius-logo_150px.png
 
  WELD INFORMED  
  inteligentní svařování s TPS/i  
 
 
Vážení čtenáři,

hlavním tématem tohoto vydání je TPS/i - inteligentní svařovací systém. Podívejme se tedy nejprve blíže na svařovací proces MIG / MAG. Jaké jsou charakteristiky různých typů oblouků? Jak vypadají praktické aplikace? Odpovědi na všechny tyto otázky a další informace naleznete v nejnovějším Weld Informed. 

tým Fronius Weld Informed
nl-teaser-tpsi-video-play.jpg
 
TPS/i - inteligentní svařovací systém
 
Komunikace mezi lidmi a stroji je bezpochyby velkým tématem budoucnosti a důvodem, proč je dnes TPS/i již zářící hvězdou. Nejnovější optimalizace vyústily ve zlepšení vlastností svaru, snadnější manipulaci a zvýšení flexibility. 
 
Více o výhodách TPS/i
mobilní aplikace Fronius
 
Mobilní aplikace Fronius pro snadnější svařování? WeldConnect pomáhá uživatelům najít správné výchozí parametry pro svařování. S aplikací Welducation Basic proniknete do světa svařování zábavnou formou.
 
mobilní aplikace Fronius
zákaznická reference
 
Doka Group je předním světovým podnikem v oblasti techniky bednění. Instalace nejmodernější svařovací techniky Fronius přinesla významný pokrok v oblasti rychlosti svařování, kvalitě svaru a flexibilitě.
 
reference Doka
nl-teaser-was-ist-mig-mag.jpg
 
co je vlastně MIG/MAG svařování?
 
Je to nejpoužívanější svařovací proces ze všech. Co však přesně znamená svařování MIG/MAG? Náš článek na blogu vám řekne vše o různých typech oblouků, stejně jako o vhodných ochranných plynech, výhodách a nevýhodách. 
 
Další fakta o MIG/MAG svařování (článek v AJ)
Pokud nás chcete kontaktovat, využijte tento odkaz: Fronius Weld Informed Team.
 
 
  icon_facebook.png     instagram.png     icon_twitter.png     icon_linkedin.png     icon_youtube.png     icn_fronius_blog_242x242.png  
 
 
Tiráž
 
Ochrana dat
 
Odhlásit Newsletter
 
Přeposlat Newsletter
 
© 2019 Fronius International GmbH